ابداع کفش ایمنی نوید بهمن برگرفته از مشکلات کارگران است

در صورت وجود روغن یا گریس روی سطح، از کفش های چرمی با زیره لاستیکی مقاوم در برابر روغن استفاده می شود. این کفی ها معمولاً از مخلوط های لاستیکی بر پایه لاستیک اکریلونیتریل بوتادین ساخته می شوند.

آنها همچنین می توانند از پلی اورتان ساخته شوند. مجموعه ای از این نوع کفش بسیار گسترده است. همچنین از آسیب های مکانیکی محافظت می کند و مجهز به کلاهک های ایمنی یا محافظ پا است.

هنگام کار در فضای باز، از کفش ایمنی نوید بهمن استفاده می شود و در شرایط سخت زمینی نیم کفش، در حالی که در سالن ها، نیم کفش سبک تر از چکمه، مناسب ترین است.

این کفش برای کارهای مهندسی، کشتی سازی، حمل و نقل، ساخت و ساز و غیره استفاده می شود.
در مواردی که احتمال پاشیدن روغن یا امولسیون بر روی پاها و ساق پا وجود دارد باید از کفش های ساخته شده از چرم آغشته شده مقاوم به روغن استفاده شود.

هنگامی که تهدیدی دائمی برای پاها و ساق پاها با مقدار زیادی روغن وجود دارد، باید از کفش های ضد روغن استفاده شود که از لاستیک مقاوم در برابر روغن بر پایه نئوپرن یا پلی وینیل کلرید اصلاح شده ساخته شده اند.

 نئوپرن مورد استفاده در تولید کفش های محافظ مقاوم در برابر روغن یک لاستیک پلی کلروپرن مصنوعی است که در برابر ترکیبات آلی مانند مشتقات نفتی: بنزین، نفت سفید، روغن ها، گریس ها، مازوت مقاوم است. کاملاً در برابر اسید مقاوم است.

مقاومت سایشی آن بیشتر از لاستیک طبیعی است. کلرید پلی وینیل، که برای تولید کفش های محافظ مقاوم در برابر روغن استفاده می شود، با مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیدها، روغن ها، چربی ها و حلال ها با غلظت بالا مشخص می شود.

کفش های ساخته شده از این مواد در کارخانه های بسته بندی روغن و پمپ بنزین ها، در صنایع شیمیایی و … استفاده می شود و معمولاً چکمه هایی تا زانو هستند.

آستر از پارچه نخی حلقه دار یا برس خورده ساخته شده است. کف و پاشنه دارای محافظت عمیق ضد لغزش هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.