با خوردن پودر آویشن فله هرگزی در قطب شمال یخ نمیزنید

به طور سنتی از پودر آویشن فله برای درمان سوزش سر دل، ورم معده، آسم، حنجره، سیاه سرفه و برونشیت استفاده می شده است.

همچنین برای تحریک جریان قاعدگی و کمک به رفع اسهال های گاه به گاه دوران کودکی و شب ادراری اسانس آویشن قرمز و سفید به صورت تجاری از T. vulgaris یا T. zygis برای استفاده در قطره‌های سرفه، دهان‌شویه‌ها، لمینت‌ها، خمیردندان‌ها، مواد شوینده و عطرها تولید می‌شود.

دو ماده اصلی موجود در روغن آویشن تیمول و کارواکرول هستند، اما اعتقاد بر این است که تیمول مسئول بیشتر جنبه های درمانی است.

کل گیاه و روغن تقطیر شده از آن برای درمان عفونت های قارچی، آرتریت جزئی، بیماری لثه و ورم لوزه استفاده شده است.

گیاه آویشن یعنی خوراکی، دم کرده چای یا عصاره مایع؛ موضعی: دمنوش چای برای کمپرس توسط کمیسیون E آلمان در سال 1984 برای علائم برونشیت و سیاه سرفه و برای التهابات مخاطی (کاتار) دستگاه تنفسی فوقانی تأیید شد.

آویشن

در سال 2007، آژانس ارزیابی داروهای اروپایی (EMEA) یک تک نگاری نهایی آویشن را منتشر کرد که برای ثبت محصولات گیاهی دارویی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله آلمان مرتبط خواهد بود.

گیاه آویشن EMEA (یعنی عصاره خشک، عصاره مایع، چای و تنتور) را به عنوان یک محصول دارویی گیاهی سنتی (THMP) مورد تایید قرار داده است

برنامه های کاربردی مجوز تکمیلی محصولات بهداشتی (NHP). بهداشت کانادا استفاده سنتی آویشن را برای غرغره و یا استفاده باکال (مربوط به دهان یا گونه) برای کمک به تسکین التهاب حنجره، لوزه ها و التهابات غشای مخاطی دهان و یا گلو تایید کرده است.

استفاده موضعی به عنوان یک ضد عفونی کننده و یا ضد میکروبی برای کمک به درمان زخم ها و زخم های جزئی و استفاده خوراکی به عنوان خلط آور برای کمک به تسکین علائم برونشیت و آب مروارید دستگاه تنفسی فوقانی، برای کمک به تسکین سرفه و کمک به تسکین سوء هاضمه و قولنج. عفونت دستگاه تنفسی، معمولاً در کودکان، استوماتیت (التهاب مخاط دهان) و.. تاثیر گذار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.