با سرکه قرمز وردا سریعا در یک هفته به وزن ایده آل خود برسید

اگر نگران کاهش وزن هستید، سرکه قرمز وردا راهی بدون چربی و کم کالری برای تقویت طعم بدون نگرانی در مورد اضافه کردن چربی بدن است.

همچنین حاوی مقادیر کمی آهن، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم و ویتامین C است که یک مورد خوب برای افزایش مصرف سرکه است. از آنجایی که سرکه از طریق تخمیر دو مرحله‌ای انجام می‌شود، حاوی اسید استیک و پروبیوتیک‌هایی است که دارای اثرات ضدگلیسمی هستند که به هضم و افزایش قند خون کمک می‌کنند.

کاربردهای آشپزی سرکه شراب قرمز چیست؟
سرکه های مبتنی بر شراب تقریباً به همه چیز اسیدیته متوسط و شیرینی لطیف می بخشند.

سرآشپز آلیس واترز سرکه شراب قرمز را برای سالاد ترجیح می دهد – آن را روی هر نوع سالاد، چه سالاد سبز، چه سالاد ماکارونی یا سالاد سیب زمینی فرانسوی سرکه ای بریزید.
از آن به عنوان چاشنی سوپ و گازپاچوی نمکی و خنک استفاده کنید و آن را در مارینادها و ترشی ها بگنجانید – مانند این پیاز قرمز سرآشپز توماس کلر.
این یک راه فوق‌العاده برای روشن کردن موادی است که در غیر این صورت خاکی و خوش طعم هستند، مانند قارچ سرخ شده یا پیاز کاراملی.

می توانید انواع مختلفی از سرکه را جایگزین سرکه شراب قرمز کنید، به خصوص آنهایی که از شراب نیز تهیه می شوند، مانند سرکه شری، سرکه شراب سفید یا سرکه شامپاین.

سرکه سیب دارای طعم ترش و میوه ای است، اما به عنوان زیره به خوبی عمل می کند. سرکه بالزامیک نیز بسته به آنچه که از آن استفاده می کنید ممکن است موثر باشد، اگرچه سرکه های بالزامیک سنتی ممکن است بسیار غنی و قوی باشند.

در کاربردهایی که از سرکه سفید مقطر یا سرکه برنج آسیایی استفاده می کنید، می توانید از سرکه شراب قرمز نیز استفاده کنید، مانند تهیه ترشی.

نگهداری سرکه شراب قرمز باز در یخچال به جای کابینت، ماه ها به عمر مفید آن اضافه می کند. سرکه شراب قرمز باز نشده را در جای خنک و تاریک و دور از نور خورشید نگهداری کنید.

3 ایده دستور غذا با استفاده از سرکه شراب قرمز
1. مرغ سرخ شده با سرکه شراب قرمز: ¼ فنجان سرکه شراب قرمز را به 3 فنجان مایع پخت و پز (آب یا آبگوشت) اضافه کنید تا مرغ آب پز شود.
2. سبزیجات ریشه ای برشته: سبزیجات ریشه ای برشته شده مانند سیب زمینی شیرین، هویج یا چغندر را با مقداری سرکه شراب قرمز به پایان برسانید.
3. سس سالاد: یک وینگرت ایتالیایی درست کنید تا یک سالاد ماکارونی تابستانی با زیتون کالاماتا، پنیر فتا و کدو سبز برشته درست کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.