تابلو سفال نقش بر جسته باعث میلیاردر شدن کودک 10 ساله شد

اگر حتی یک درک کلی از خاک رس یا سفال دارید، در راه یادگیری نحوه ایجاد تابلو سفال نقش بر جسته هستید. از آنجایی که مواد مانند سایر سبک های سفال هستند، هیچ منحنی یادگیری واقعی درگیر آماده کردن خود خاک رس نیست.

تفاوت هیجان انگیز در ایجاد صفحات – یا پانل ها – از گل رس نهفته است که با طرح هایی تزئین شده است که می توان آنها را به سطح فشار داد یا از طریق آن برش داد.

کشف آنچه لازم است تا اسلب ها کاری را انجام دهند که شما می خواهید، جایی است که یادگیری واقعاً شروع می شود.

حتی با وجود اینکه هیچ ابزار پیچیده ای در سفالگری دال وجود ندارد، دستیابی به طراحی و ساخت قطعات شما می تواند کمی مانور داشته باشد.

تابلو

همیشه بهتر است یک معلم در دسترس داشته باشید تا به شما در شروع کار کمک کند. با شرکت در کلاس های سفالگری در سانفرانسیسکو، کلاس های سفالگری در سن دیگو یا کلاس های سفالگری در بوستون، یک مربی ماهر خواهید داشت که شما را در هر مرحله راهنمایی می کند.

اگر در آن مناطق نیستید، کلاس های سفال را در نزدیکی خود بررسی کنید و برای معرفی مناسب سفالگری اسلب ثبت نام کنید.

برای ایده‌های خلاقانه‌تر و الهام‌بخش‌تر، تجربیات دیگری را که در Classpop اتفاق می‌افتد، بررسی کنید! برای بسیاری از ما، خانه ای با قالب سازی تاج یک رویا است.

در کارگاه فاستر ریو، این فقط کوچکترین نوک کوه یخ است. این شرکت که بیش از 30 سال پیش توسط ریو در بروکلین تأسیس شد، نابغه خلاق و فنی پشت برخی از پیچیده ترین جزئیات در عجیب ترین خانه های جهان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.