راز تمیز کردن عمیق ست مبل و میز ناهار خوری و عسلی مبل تازه عروس فاش شد

بخشی از دلیلی که بسیاری از ما از تمیز کردن عمیق ست مبل و میز ناهار خوری اجتناب می کنیم این است که بسیار طاقت فرسا است.

سارا مک آلیستر، موسس، مدیر و مدیرعامل GoCleanCo، می‌گوید که ترفند تمیز کردن این است که هر روز یک اتاق را سروکله بزنید.

شما میتوانید کاری کنید که تمیز کردن خانه و اسباب آن از جمله  مبلمانی که در  جدیدترین مبلمان یافت آباد تهران خریداری کردید را به راحتی تمیز کنید.

 

او می گوید: «از یک اتاق و عسلی مبل آن شروع کنید و همانجا بمانید. “من دوست دارم اول اتاق بزرگی را انتخاب کنم. هنگامی که آن اتاق تمیز شد، همه چیز دیگر راحت خواهد بود.”

هنگام تمیز کردن از یک الگو برای هر اتاق پیروی کنید و همچنین شما می توانید ابتدا از مبل ها ای  که از حراج مبل یافت آباد خریداری کردید را شروع کنید که این کار به شما کمک می کند تا در مسیر درست نگه دارید.

مک آلیستر می گوید: «ابتدا همه آشغال ها را پاک کنید. دایره‌وار کار کنید. از بالا به پایین، از چپ به راست. یک اتاق را برای روز تمام کنید و توقف کنید.

شکستن خانه‌تان مانند گردباد فقط شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و باعث آشفتگی بیشتر می‌شود. به خودتان زمان بدهید تا کار را درست انجام دهید. بار اول.”

3 منطقه مشکل در خانه شما
به گفته مک آلیستر، سه قسمتی که باید به طور مرتب تمیز شوند، اما اغلب تمیز نمی شوند، دریچه های ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و هود هستند.

کپک می تواند هم در ماشین ظرفشویی و هم در ماشین لباسشویی جمع شود و چربی روی دریچه ها جمع شود. نه تنها منزجر کننده است، بلکه می تواند طول عمر لوازم شما را کاهش دهد.

مک آلیستر می گوید: «همه آنها باید ماهی یک بار تمیز شوند. “همه آنها را در یک روز انجام دهید. یک یادآوری روی تلفن خود قرار دهید.

اگر آنها را به صورت ماهانه انجام دهید، هرگز به بدی اولین بار نخواهند بود. بی توجهی به کارهای خانه چیزی است که باعث طولانی شدن آنها می شود!”

 

 • منابع:
  1. How to Raise a Sofa to Be Used With a Dining Table
 • تبلیغات: 
  1. کاپشن بچه گانه چرمی که در کوه پرواز کرد
  2. سارقان کاپشن چرم بچه گانه چرمی دستگیر شدند
  3. مطالبی در مورد جوراب و طرح ساده آن در بین افراد
  4. گوشواره‌ها نماد هویت فرهنگی هستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.