سم موجود در سرکه بالزامیک مودنا برای کودکان خطر ساز شد

معمولا سرکه بالزامیک مودنا یک چاشنی فاسد است که برای بهبود طعم سالاد یا غذاها و دستور العمل های پخته شده مناسب است.

برای نام بردن چند تفاوت بین سرکه بالزامیک و معمولی، اولی شیرین تر، غلیظ تر و تیره تر است.

قدرت آن در تطبیق پذیری آن نهفته است، اینکه چگونه با هر چیزی از سالاد کلم بروکسل گرفته تا ریزوتو و حتی دستور پخت ساندویچ هماهنگ می شود.

این تطبیق پذیری به محدوده قیمت آن نیز گسترش می یابد زیرا یک بطری سرکه بالزامیک بسته به کیفیت سرکه شراب می تواند از 3 تا 600 دلار قیمت داشته باشد!

یک سوال رایج در مورد سرکه بالزامیک این است که آیا آن را بد می کند؟ خیر، زیرا محیط اسیدی بالا آن را به محیطی نامناسب برای رشد باکتری ها تبدیل می کند.

 در صورت باز نشدن، بطری به سادگی مانند شراب خوب کهنه می شود، اما در صورت باز شدن، توصیه می شود که سرکه را ظرف سه سال مصرف کنید و اجازه ندهید که بیشتر کهنه شود.

 اگر این بطری را در یک کمد خنک و خشک و به دور از نور و گرما نگهداری می کنید، بطری بسیار گران قیمت سرکه بالزامیک شما باید سال های بسیار زیادی برای شما دوام بیاورد.

از آنجایی که انواع زیادی وجود دارد، باید درک کرد که همه انواع سرکه بالزامیک واقعی نیستند.
 بسیاری از آنها مصنوعی هستند و بنابراین برای سلامتی مضر هستند. به همین دلیل است که اگر به غذا و طعم های ظریف علاقه دارید، باید بدانید که سرکه بالزامیک سنتی چگونه درست می شود.

سرکه بالزامیک یا Aceto Balsamico Tradizionale di Modena نوعی سرکه است که از طریق فرآیند تولید سرکه ایتالیایی که قدمت آن به قرون وسطی باز می‌گردد، تولید می‌شود. برای اطلاع از فرآیند تولید و تخمیر سرکه بالزامیک به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بالزامیک به دلیل کلمه لاتین balsamum به این نام خوانده می شود. دو نوع عمده وجود دارد: سرکه بالزامیک قدیمی که به مدت 12 سال و 25 سال سن دارد و سرکه بالزامیک تجاری مدرن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.