فرش 9 متری کاشان که رونالدو به قیمت میلیاردی برای نامزدش خرید

فرش 9 متری کاشان جلوه زیبایی به اتاق ها می بخشند و همچنین گرما را به مکان می بخشند، بنابراین در فصل زمستان باید در کف خانه وجود داشته باشد و در نهایت فرش عایق خوبی برای صدا و کاهش صدا است.

می توانید فرش هایی را انتخاب کنید که دارای نقش و نگاری شبیه کوسن های کوچک مبل ها هستند. هنگام انتخاب فرش باید به برخی از قوانین و نکات توصیه شده توسط طراحان داخلی پایبند باشید، از جمله:

گرایش های دکوراسیون امروزی به انتخاب فرش های کوچک با نقش و نگارهای ساده تمایل دارند

در صورتی که مبلمان دارای کتیبه و نقشه باشد، ترجیحاً فرش های بدون زیور و یا با تزئینات بسیار ساده انتخاب شوند.

اگر مبل ها طرح دار نیستند، می توان فرش هایی را انتخاب کرد که دارای نقش و نگاری شبیه کوسن های کوچکی هستند که مبل ها را تزئین می کنند.

قانون فرش سالن: اندازه فرش باید کمی بیشتر از میز وسط اتاق باشد به شرطی که حتی زیر مبل ها امتداد نداشته باشد.

قاعده فرش اتاق خواب: فرش را می توان زیر تخت پهن کرد، مشروط بر اینکه لبه های آن از دو طرف به طور یکنواخت و بیش از پنجاه سانتی متر نباشد.

امکان پهن کردن بیش از یک فرش مستطیلی در راهروها وجود دارد و لازم است بین آنها فاصله کمی گذاشت و به هم نچسبید.

انتخاب فرش‌های ابریشمی در اتاق‌هایی که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، مانند سالن مهمان، و انتخاب فرش‌های پشمی در مکان‌های کاربردی مانند اتاق نشیمن و اتاق خواب.

بازار فرش در ابوظبی در نزدیکی دروازه بندر زاید واقع شده است و مقصد کسانی است که به دنبال بهترین انواع فرش با بهترین قیمت هستند، زیرا این بازار بیش از 48 فروشگاه فرش های فاخر وارداتی از ایران را گرد هم می آورد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.