لیست قیمت خرید سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه

سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه شامل 4 قابلمه درب دار می‌باشد.

در واقع هر تکه از سرویس به عنوان یک پارچه در نظر گرفته می‌شود که متناسب با نیاز و نوع استفاده می‌توانیم اقدام به خرید سرویس مورد نظر نماییم

سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه

قابلمه تفلون

همه ما برای پخت و پز از ظروف درب دار و لبه داری به نام قابلمه استفاده می‌کنیم که تاریخچه آن به هزاران سال پیش باز میگردد.
امروزه قابلمه در اشکال گوناگون و جنس های متنوعی چون استیل، مسی، تفلون، سرامیکی تفلون و لعابی یافت می شود.

قابلمه تفلون به دلیل آسیب پذیری کمتر و عمر مفید طولانی مورد توجه همگان واقع شده است و از طرفی مصرف کم روغن در این قابلمه ها، پخش یکنواخت حرارت در هنگام آشپزی و پخت مطلوب غذا بر جذابیت این نوع قابلمه افزوده است.
استفاده از قابلمه تفلون بسیار راحت بوده و قابل استفاده در دمای بالا و آون نیز می‌باشد.

سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه
تفلون حاوی ترکیبات آهن، کربن و سیلیسم است که در هنگام پخت و پز باعث انتقال آهن به غذا می شود.
امروزه بسیاری از مردان و زنان دچار فقر آهن هستند به همین دلیل استفاده از قابلمه تفلون به عنوان یک راه حل جهت کمبود آهن می‌تواند مثمر ثمر واقع شود.

سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه

واحد شمارش قابلمه

واحد شمارش ظروف پارچه می‌باشد از همین رو جهت شمارش تکه های قابلمه از واحد پارچه استفاده می‌شود و باید توجه داشت که درب های قابلمه به عنوان یک تکه جداگانه در نظر گرفته می‌شود.

سرویس قابلمه تفلون نیز به صورت 7 پارچه، 8پارچه, 12پارچه , 18پارچه و … قابل خریداری می باشد.

سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه

قیمت سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه

سرویس قابلمه تفلون 8 پارچه متناسب با برندی که انتخاب می‌کنید می‌تواند دارای قیمت‌های متنوعی از نیم میلیون تا چند میلیون باشد.
ممکن است گاها با سرویس قابلمه تفلون های ارزانی مواجه شوید و قیمت پایین آن شمارا وسوسه به خرید نماید اما با توجه داشت که گاها در بعضی از موارد از الومنیوم فشرده و یا ترکیبات مضر دیگری در ساخت این قابلمه‌ ها ممکن است استفاده شود و با قیمتهای ارزانتری روانه بازار شود که این نوع از قابلمه ها نه تنها حاوی عناصر مفید نخواهد بود بلکه میتواند حاوی ترکیبات سمی باشد و با انتقال این مواد به غذا در هنگام طبخ با گذشت زمان اثرات غیر قابل جبرانی بر سلامتتان داشته باشد.
پس در هنگام خرید و بررسی قیمت‌ها و کیفیت محصول باید حواستان را جمع کنید که کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.