چکاندن لیمو ترش باریج 75 در چشم می توانید پدیده هایی را ببینید که هرگز ندیده اید

هنگامی که لیمو ترش باریج 75 خود را آبکشی می کنید، مطمئن شوید که مخلوط را روی پوست سر خود نیز ماساژ دهید.

اگر نوعی شوره به نام درماتیت سبورئیک دارید، آب لیمو ممکن است به جذب روغن های اضافی که منجر به این بیماری رایج پوست سر می شود، کمک کند. چنین جلوه هایی می توانند برای همه رنگ های مو کار کنند.

آیا آب لیمو می تواند به مو آسیب برساند؟
آب لیموی تازه موهای شما را خشک و آسیب نمی رساند. با این حال، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید می تواند به غلاف خارجی مو که به آن کوتیکول گفته می شود آسیب برساند. به همین دلیل، باید مدت زمانی را که بعد از استفاده از آب لیمو روی موهایتان در معرض نور خورشید می گذرانید، محدود کنید.

سعی کنید فقط تا زمانی که آب لیمو خشک شود در آفتاب بنشینید حداکثر یک ساعت سپس آبکشی کنید و یک نرم کننده به موهای خود بزنید. همچنین می توانید برای محافظت بیشتر، یک قاشق چای خوری روغن را به محلول آب لیمو اضافه کنید.

لیمو

در اینجا چند نکته دیگر برای حفظ سلامت موهای شما وجود دارد.

عوارض جانبی آب لیمو، ممکن است باعث تحریک پوست شود، شواهد حکایتی نشان می دهد که لیمو می تواند به درمان خشکی پوست و شوره سر کمک کند.

با این حال، در اینجا باید احتیاط کنید، به خصوص اگر اگزما یا پسوریازیس دارید. اسید سیتریک ممکن است بسیار قوی باشد و باعث تحریک پوست شود. اگر شروع به احساس قرمزی، افزایش تحریک و خارش کردید، باید این روند را متوقف کنید.

ممکن است باعث واکنش تماسی شود احتمال دیگر وضعیتی به نام فیتوفتودرماتیت است که یک واکنش تماسی با گیاهان خاص است.

این واکنش با التهاب و تاول و به دنبال آن لکه های رنگدانه تیره روی پوست مشخص می شود که می تواند چندین هفته ادامه داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.