کاپشن بچه گانه چرم آواز خوان در مهد کودک

هر وقت با معلم دومی کار می کردم از هم جدا می شدیم. یکی از ما اولین گروه از بچه ها را که آماده بودند بیرون می برد و بچه هایی که به کمک بیشتر برای پوشیدن کاپشن چرم نیاز داشتند داخل می ماندند و وقت خود را با معلم دیگر می گذراندند و وقتی آماده شدن را تمام می کردند بیرون می ریختند.

ما از این طریق از بسیاری از اتفاقات ناگوار جلوگیری کردیم و خیلی خوب بود که بچه هایی که آماده بودند به سرعت بیرون بیایند.

من اخیراً پست Teach Preschool را در مورد پوشیدن کاپشن بچه گانه به اشتراک گذاشتم و بسیاری از فالوورهای فیس بوک من برای همراهی با این تکنیک قافیه ها و آوازهای فوق العاده ای داشتند.

اگر یکی دارید، من هم دوست دارم بشنوم! هنگام آموزش تلنگر کت جادویی …

کاپشن پشم شیشه با آهنگ Let’s do the Twist، «Let’s do the Flip» را می خواند. برنادت می‌گوید: «به انگشتان پا برچسب بزنید، دست‌ها را در سوراخ‌ها قرار دهید و از آن عبور کنید!»

شری می‌گوید: «تگ را کنار انگشتان پا می‌گذاری، و بازوهایت را در سوراخ‌ها می‌گذاری و سپس تلنگر، تلنگر، تلنگر، تلنگر، تلنگر می‌کنی.» لی می‌گوید: «لغزان، تلنگر و کشیدن». جسی می‌گوید: «بالای فلاپ را از بالا برگردان».

ریکی این تکنیک را “تلنگر و زیپ” نامید و بسیاری دیگر از شما گفتید که به سادگی از عبارت برچسب زدن به انگشتان پا استفاده کرده اید.

روش دوم استفاده از هود کودک برای کمک به آنهاست. از آنها بخواهید کاپوت خود را روی سر خود بگذارند. این یک راه سریع و آسان است که به خوبی کار می کند.

بچه ها برای این کار کمی بیشتر از تلنگر کاپشن چرم مارال جادویی نیاز دارند، بنابراین اگر بعد از چندین بار تلاش به نظر می رسد که با مشکل مواجه می شوند به سراغ کت جادویی برگردید و آن را امتحان کنید یا می توانید ترفند صندلی زیر را امتحان کنید و ببینید که آیا کار می کند یا خیر!
اگر یک صندلی در اطراف دارید این روش آخر یک روش عالی است. کت حتی نیازی به کلاه هم ندارد!

 • منابع:
  1. 3 SIMPLE WAYS FOR CHILDREN TO PUT COATS ON
 • تبلیغات: 
  1. با کمک مربا آلبالو از حمله عقرب در امان بمانید
  2. گونی کنفی برنج قهوه رولی
  3. نعنا خشک کوهی
  4. 10 روش کارآفرینی بر اساس کسب و کار خود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.