کاپشن چرم تبریز کودک 4ساله را از سرمای زنجان نجات داد

اگر چندین زیپ یا جیب در کاپشن چرم تبریز خود دارید، می توانید دستمال کاغذی یا دستمال کاغذی را داخل آن قرار دهید تا محافظت بیشتری داشته باشید و به حفظ شکل آن کمک کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که به طور مرتب کمد لباس خود را تهویه کنید تا هوای تازه وارد آن شود.

اشتباهات رایج در مراقبت از کت چرم تان دارید!

در حالی که پیروی از این نکات مراقبت از چرم طول عمر کت چرمی شما را افزایش می دهد، چندین اشتباه نیز وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید و به طور مرتب نادیده گرفته می شوند. بیایید آنها را با جزئیات بیشتر بررسی کنیم.

از ضد آب کردن نادرست کت چرمی خود اجتناب کنید!

ضد آب کردن کت های چرمی ممکن است ایده خوبی به نظر برسد، اما برخی از راه حل های عایق رطوبتی یا عایق رطوبتی با لایه ای بیش از حد ضخیم می توانند تنفس مواد چرمی شما را محدود کنند.

برخی از فرمول های ضد آب می توانند منافذ مواد چرم را پر کنند و بر کیفیت کلی آن تأثیر بگذارند. بنابراین، توصیه می کنیم در صورت وجود یک لایه نازک استفاده کنید و همیشه توضیحات محصول واکس ضد آب خود را مطالعه کنید.

از شستن کاپشن چرمی خود در ماشین لباسشویی خودداری کنید.

شستن ژاکت چرمی در ماشین لباسشویی ممکن است چرم را خشک کند زیرا روغن های کاملا طبیعی ممکن است در آب شسته شوند. همچنین می تواند ساختار و شکل اصلی کت چرم را تحت تاثیر قرار دهد و باعث خشک شدن مواد شود.

اگر در مورد تمیز کردن کت چرمی خود مطمئن نیستید یا مواد مناسب ندارید، باید با یک سرویس تمیز کردن چرم حرفه ای تماس بگیرید تا به شما در مراقبت از این موضوع کمک کند.

از خشک کردن کاپشن چرمی خود در خشک کن خودداری کنیدقرار دادن کاپشن چرمی در خشک کن به دلیل حرارت زیاد به آن آسیب زیادی وارد می کند. ممکن است شکل کت شما را منحرف کند و حتی باعث چروک شدن آن شود.

این عمل همچنین ممکن است روغن های طبیعی چرم را خشک کرده و باعث ترک خوردن و چروک شدن آن شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.