کشمش قرمز بخورید و از ریزش مو خلاص شوید

  مطالعه‌ای که در ارسال شد، اشاره کرد که خوردن منظم کشمش قرمز ممکن است در مقایسه با سایر میان‌وعده‌ها به کاهش عوامل خطر قلبی عروقی مانند فشار خون کمک کند.

این به این دلیل است که کشمش یک غذای کم سدیم است که همچنین حاوی منبع خوبی از پتاسیم است که به آرامش رگ‌های خونی کمک می‌کند.

مبارزه با سلول های سرطانی کشمش همچنین منبع خوبی از ترکیبات آنتی اکسیدانی است.

آنتی اکسیدان های غذایی ضروری هستند، زیرا ممکن است از بدن در برابر آسیب اکسیداتیو و رادیکال های آزاد محافظت کنند.

آسیب اکسیداتیو و رادیکال های آزاد از عوامل خطر در بسیاری از انواع سرطان، رشد تومور و پیری هستند.

از سلامت چشم محافظت کنید کشمش حاوی پلی فنول ها است که آنتی اکسیدان هایی هستند که ممکن است از سلول های چشم در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت کنند.

این ممکن است به نوبه خود به محافظت از چشم ها در برابر اختلالات چشمی مانند دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن و آب مروارید کمک کند.

بهبود سلامت پوست آنتی اکسیدان ها ممکن است به جوان نگه داشتن سلول های پوست و جلوگیری از آسیب سلول های پیری کمک کنند.

کشمش همچنین حاوی مواد مغذی ارزشمندی مانند ویتامین C، سلنیوم و روی است. این ترکیب از مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها ممکن است یک مکمل مفید برای رژیم غذایی باشد که بر ایجاد سلامت پوست تمرکز دارد.

قند خون را کاهش دهید مطالعه منبع معتبر پزشکی همچنین اشاره کرد که در مقایسه با خوردن سایر تنقلات، خوردن منظم کشمش ممکن است به کاهش قند خون فرد کمک کند.

حتی با وجود اینکه کشمش حاوی مقدار بیشتری قند نسبت به میوه های تازه است، مصرف کشمش در مقایسه با تنقلات فرآوری شده باعث کاهش هموگلوبین می شود که نشانگر مدیریت قند خون است.

در نهایت، به دلیل جثه کوچک، افراد مستعد خفگی و کودکان کوچک ممکن است لازم باشد از کشمش خودداری کنند و به جای آن میوه‌های تازه را انتخاب کنند.

با این حال، لذت بردن از کشمش در حد اعتدال به طور کلی بی خطر است کشمش یک افزودنی عالی برای بسیاری از رژیم های غذایی است. آنها را به تنهایی بخورید یا از آنها به طرق مختلف لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.